پس از پنج سال، دو لباس جدید به Batman: Arkham Knight اضافه شدند

به گزارش وبلاگ در هم بر هم، با وجود این که 5 سال از عرضه بازی بتمن آرکام نایت می گذرد، استودیوی راک استدی (Rocksteady) در حساب توییتر خود اعلام کرده آپدیت جدیدی را برای این بازی منتشر کرده. این آپدیت، دو پوسته جدید به این بازی اضافه می کند. این پوسته ها مربوط به کمیک بتمن Zur-En-Arrh و انیمه بتمن هستند.

پس از پنج سال، دو لباس جدید به Batman: Arkham Knight اضافه شدند

بازی بتمن آرکام نایت آخرین قسمت سه گانه بتمن محسوب می شود. این بازی، ویژگی های سری بتمن آرکام را به بهترین و کامل ترین شکل ممکن در خود دارد و ماجرای بتمن در این سری را به انتها می رساند. همچنین بازی بتمن آرکام نایت یکی از چشم نوازترین گرافیک ها میان بازی های نسل هشتم را به نمایش می گذارد که حتی با وجود گذشتن 5 سال از عرضه این بازی، به معنای واقعی کلمه زیبا است.

گویا حتی بعد از سپری شدن نیم دهه، کار استودیوی راک استدی با بازی بتمن آرکام نایت تمام نشده و این استودیو تصمیم گرفته با انتشار آپدیت جدیدی برای این بازی، دو پوسته جدید به آن اضافه کند. البته این دو پوسته کاملا جدید نیستند و حقیقتا تمام این مدت در بازی اصلی وجود داشته اند.

ماجرا از این قرار است که دو پوسته بازی بتمن آرکام نایت در زمان عرضه تنها برای معدود افرادی در دسترس بوده اند که حساب کاربری WB Games خود را به انجمن رسمی بازی بتمن آرکام نایت متصل کرده اند. حالا استودیوی راک استدی تصمیم گرفته تا با عرضه یک آپدیت رایگان برای این بازی، این دو پوسته نظر را برای تمامی بازیکنان آزاد کند.

پوسته اولی که با این آپدیت باز می شود مربوط به کمیک های بتمن در سیاره Zur En Arrh است. این کمیک ها از کمیک های قدیمی بتمن به شمار می فرایند و کمک های این ابرقهرمان به ساکنین این سیاره را نشان می دهند. پوسته دیگر اضافه شده به بازی بتمن آرکام نایت مربوط به انیمه شوالیه گاتهام مربوط می شود.

هم اکنون دنباله غیرمستقیم بازی بتمن آرکام نایت به نام شوالیه های گاتهام در حال ساخته شدن است. بر اساس تریلری که از این بازی دیده ایم نظر چندان مثبتی درباره آن نداریم. البته این بازی توسط استودیوی راک استدی ساخته نمی شود. خود استودیوی راک استدی در حال ساختن یک بازی با موضوع جوخه انتحار به نام جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش است. چیز زیادی از این بازی ندیده ایم اما با توجه به استعداد بالای تیم راک استدی به این بازی امید داریم.

منبع: دیجیکالا مگ

به "پس از پنج سال، دو لباس جدید به Batman: Arkham Knight اضافه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس از پنج سال، دو لباس جدید به Batman: Arkham Knight اضافه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید